Київо-Печерська Лавра. Богослужіння з нагоди Дня Ангела Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія!

25.06.2019

25 червня 2019 року, в день пам'яті святого преподобного Онуфрія Великого, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим разом із єпископатом УПЦ взяв участь у святковому богослужінні перед Успенським собором Києво-Печерської Лаври.

З нагоди Дня тезоіменитства, а також 5-річчя Предстоятельського служіння та 75-літнього ювілею Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія взяли представники майже всіх Помісних Православних Церков.

Богослужіння під відкритим небом зібрало сотні священослужителів, чимало киян, а також паломників і гостей зі всієї України. На святковій літургії молились віряни із Житомирщини.

Після завершення служби присутні на святі привітали Його Блаженство із визначним Днем. Були виголошені вітання від Предстоятелів та представників Александрійської, Єрусалимської, Румунської, Сербської, Болгарської, Кіпрської, Польської, Православної Церкви в Чеських землях і Словаччині, Православної Церкви в Америці.