Київ. Архіпастир взяв участь у щорічному подячному молебні на Володимирській гірці.

28.12.2013

28 грудня 2013 року, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, біля пам’ятника святому рівноапостольному князю Володимиру на Володимирській гірці був відправлений подячний молебень. Це богослужіння традиційно звершується наприкінці кожного року.

Разом із ієрархами Української Православної Церкви в святковому звершенні молебня взяв участь керуючий Житомирською єпархією, архієпископ Житомирський і Новград-Волинський Никодим.

Також на гірці молилися Віце-прем’єр-міністр Костянтин Грищенко, Міністр культури Леонід Новохатько, радник Президента України – керівник головного управління з питань гуманітарного розвитку Юрій Богуцький та інші високопосадовці.

Підносячи молитви, духовенство дякувало Богові за ті дари та милості, які Він щедро посилав у році, що минає, а також попросило у Всевишнього благословення та благополуччя для Української держави та її народу в наступному році.

Наприкінці богослужіння була прочитана молитва за Україну та оголошено звернення Блаженнішого Митрополита Володимира до вірних Української Православної Церкви.

Прес-служба офіційного сайту УПЦ.