23.11.2012

23 листопада 2012 року, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир відзначає свій 77 день народження.

Цього дня архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим взяв участь у святковому Богослужінні, яке Блаженніший Митрополит Володимир звершив в соборному храмі Свято-Пантелеімонівського монастиря у Феофанії, у співслужінні ієрархів Української Православної Церкви і духовенства Київської єпархії.

КИЇВ. Архієпископ Никодим взяв участь у торжествах з нагоди 77-ліття Блаженнішого Митрополита Володимира.КИЇВ. Архієпископ Никодим взяв участь у торжествах з нагоди 77-ліття Блаженнішого Митрополита Володимира.

На богослужінні у соборі перебували Плащаниця Пресвятої Богородиці та точний список Вишгородсько-Володимирської ікони Божої Матері.

Під час Літургії Архіпастир висвятив у священика студента ІІІ курсу Київської духовної академії диякона Віталія Коцабу.

Після відправи був відслужений молебень, наприкінці якого Митрополит Володимир вклонився Плащаниці Пресвятої Богородиці.

Наостанок Первосвятитель подякував усім за спільну молитву та наголосив на важливості церковної єдності.

«Найвища ціль людського життя - це досягнення єднання з Богом, розчинення у Бозі, живучи у Дусі Святому. І тоді не страшні ні випробування, ні проблеми. Допомагає нам у цьому Свята Церква своїм вченням, своїми традиціями та своїм материнським духовним окормленням. Я хочу сердечно подякувати за молитовне єднання з Христом та один з одним. Дякую за молитви, які ми вознесли в цій святій обителі, де серед нас присутня Сама Пречиста в образі Плащаниці, котра почиває в Гефсиманії. Я бажаю усім вам сили і кріпості від Духа Святого. Нехай за молитвами Пречистої Владичиці Господь не лишає нас розуміння Божества, цінностей, єдності во Христі Іісусі», - сказав Блаженніший Владика.

Інформаційне джерело: Офіційний веб-сайт УПЦ