Керуючий Житомирською єпархією молитовно відзначив День Небесного покровителя

30.04.2023

30 квітня 2023 року, в день памʼяті святих жінок-мироносиць та праведних Іосифа Аримафейського і Никодима таємного учня Христового, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим молитовно відзначив День свого небесного покровителя.

З нагоди свята у Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі відбулась урочиста Божественна літургія, яку очолив Правлячий архієрей.

Його Високопреосвященству співслужили отці благочинні, духовенство собору та гості у священному сані.

Під час літургії Високопреосвященніший Владика звершив священицьку та дияконську хіротонії.

Наприкінці богослужіння навколо собору було звершено пасхальний хресний хід.

Митрополит Никодим привітав присутніх зі святом, а усіх сестер із особливим Днем православної християнки.

Також архіпастир прийняв вітання від духовенства та вірян з нагоди Дня тезоіменитства.

Пресслужба Житомирської єпархії.