Керуючий митрополит Житомирської єпархії відзначив свій День Небесного покровителя!

22.04.2018

22 квітня 2018 року,у Неділю 3-тю після Пасхи свята Церква молитовно шанує пам'ять жінок-мироносиць, а також святих праведних Іосифа Аримафейського і Никодима, таємного учня Христового.

Щорічно цього воскресного дня керуючий архієрей древньої Житомирської кафедри, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим молитовно відзначає свій День Ангела.

Привітати, а найголовніше розділити радість спільної молитви у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Житомира зібралось надзвичайно багато вірян і гостей. Прибули архієреї, та духовенство.

Божественну літургію очолив Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел.

Його Високопреосвященству співслужили митрополити: Хмельницький і Сатрокостянтинівський Антоній, Вінницький і Барський Симеон, Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр; архієпископи: Гурій (Кузьменко), Городницький Олександр; єпископи: Баришівський Віктор, Ладижинський Сергій. Преосвященним архієреям співслужили священослужителі Житомирської єпархії та гості у священному сані.

Після читання Євангелії митрополит Павел виголосив повчальну проповідь.

Під час богослужіння підносилась подячна молитва до Господа за святкуючого свій День Небесного хранителя.

Наприкінці святкової молитви навколо кафедрального собору відбувся пасхальний урочистий хресний хід. Після цього митрополит Никодим прийняв найщиріші вітання від присутніх архієреїв, священослужителів та мирян. Усім Житомирський архіпастир висловив подяку за спільні молитви, присутність та вітання.