Із архіпастирським візитом ахієпископ Никодим відвідав Попільнянське благочиння

17.09.2014

17 вересня 2014 року, у середу, керуючий Житомирською єпархією, Високопреосвященніший архієпископ Никодим відвідав Попільнянське благочиння та очолив урочисту Божественну літургію у Свято-Михайлівському храмі мальовничого та історично-древнього селеща під назвою Ставище. Настоятель храму - духівник благочиння прот. Олексій Бусько.

Під святковий передзвін Владику Никодима зустрічали прихожани та дітки. Дорогому гостю піднесли коровай та квіти. Даючи хрест архієрею, настоятель попросив святительського благословіння та молитв за вірну паству.

Після урочистої зустрічі, вхідних молитв та облачення на кафедрі Владика звершив уставний чин освячення Престолу і храму загалом. Із чесними мощами духовенство і віряни обійшли хресною ходою навколо церкви. Розпочалась Божественна літургія святителя Іоанна Златоустого. За богослужінням його Високопреосвященству співслужив благочинний прот. Петро Лис, благочинний Чуднівського району прот. Андрій Змієвський, духовенство району і гості. У храмі на спільне молитвенне єднання зібралося чимало прихожан та вірян із сусідніх сіл.

Особливістю і прикрасою богослужіння стала присутність і спів дитячого хору із столиці, міста Києва.

Так співпало, що для настоятеля парафії цей святковий день став також і нарочитим особисто, адже він молитвенно відзначає свій сороковий ювілей від народження. Щиро та по батьківські Владика привітав іменинника, побажав помочі Небесної, радості духовної, міцності та крепості, а також головного для кожного священнослужителя - спасіння власної душі та душ ввіреної пастви.

Насамзавершення Владика Никодим преподав кожному своє святительке благословіння.

Прес-служба Житомирської єпархії

Із архіпастирським візитом ахієпископ Никодим відвідав Попільнянське благочиння