ЄДНАЄ СПІЛЬНА МОЛИТВА!

30.07.2019

21 липня у день пам’яті святих отців шести Вселенських Соборів, явлення ікони Пресвятої Богородиці у Казані у Свято – Миколаївському храмі в смт. Пулинах відбулася святкова літургія. Очолив літургію настоятель храму протоієрей Василь Волосянський у співслужінні протоієрея Віталія Васильчука – викладач та прес – секретар Полтавської Місіонерської Духовної семінарії.

Гарною традицію щороку є відвідування Свято – Миколаївського храму Віталієм Васильчуком. Він ніколи не залишається осторонь, а завжди хоче приїхати до Пулин і разом з вірянами піднести молитви до Господа Бога за мир, добробут українського народу.

По закінченню літургії зі словом проповіді до присутніх звернувся протоієрей Віталій Васильчук. В першу чергу він привітав діток з прийняття святого причастя та всіх присутніх з недільним днем. Отець Вілалій закликах всіх молитися, щоб Українська Православна Церква могла б продовжити свій спасительний шлях. Так, що ви є в правильному ковчезі. Господь нехай благословить Вас за вашу вірність Православній Церкви під духовним окормленням Блаженнішого Онуфрія, Митрополита України.

Прес-служба Пулинського благочиння.