Хрещення, Богоявлення Господнє. Сотні вірян молились за Божественною літургією у Спасо-Преображенському кафедральному соборі Житомира.

19.01.2023

19 січня 2023 року, у свято Богоявлення, Хрещення Господа нашого Іісуса Христа, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив святкову Божественну літургію в Спасо-Преображенському соборі. Владиці співслужили клірики храму.

Цього дня у соборі зібралось надзвичайно багато богомольців. Під час літургії були піднесені молитви про мир в Україні та припинення війни.

Також молилися за упокій загиблих захисників України, безвинно вбитих та усіх спочилих православних християн.

Наприкінці літургії був звершений чин великого освячення води, після чого Владика окропив усіх святою водою та звернувся до вірян із словом проповіді.