Храмове свято у Крилівці.

23.11.2012

Храмове свято у Крилівці.Храмове свято у Крилівці.

21 листопада, Свята Православна Церква святкує день Собора Архістратига Михаїла и прочих Небесних Сил бесплотних, Архангелів Гавриїла, Рафаїла, Уриїла, Селафіїла, Ієгудиїла, Варахіїла и Иереміїла. Сщмч. Павла пресвітера. В цей день в с. Крилівка, Андрушівського благочиння паства разом з священниками святкували храмове свято. Очолив Божественну Літургію Благочинний Андрушівського округу прот. Миколай Гаврилів, разом з настоятелем храму прот. Андрійом Герасимовичом і іншими священниками благочиння.

На проповіді Благочинним було розказано про Архистратига Божого Михаїла, який був поставлений Господом – вірним служитилем Божим, бо він низринув з неба возгордившогося денницю з другими павшими духами. А до тих Ангельських сил які залишилися він воскликнув «Вонмем! Станем добре пред Создателем нашим и не помыслим неугодного Богу».

По церковному переданю Архістратиг Михаїл приймав участь у багатьох старозавітних подіях. Він явився Іісусу Навіну і відкрив волю Господа на взяття Ієрихона (Нав. 5:13-16). Сила Великого Архистратига Божого явилася в знищенні 185 тисяч воїнів Ассірійського царя Сеннахіріма (4 Цар. 19:35). Також Архангел запретив дияволу явити іудеям тіло святого пророка Мойсея для обожнення (Иуд. 1:9). І багато інших чудес якими Архистратиг Божий Михаїл оповіщав волю Господню.

Храмове свято у Крилівці.Храмове свято у Крилівці.

Також Благочинний підкреслив те, що кожна людина має свого ангела охоронця, який завжди оберігає нас від всякої біди від всякого зла диявольського, ми повинні жити так, щоб наш ангел охоронець завжди радів за нас, і дуже прикро коли людина творить багато зла, піддається волі диявола, на це наш ангел охоронець сумує. Тому ми повинні завжди творити добро, жити так як проповідує нам Свята Церква, і щоб наш ангел охоронець по закінченню нашого земного життя, радів за нас, що ми наслідуєм вічне блаженство.

По закінченню Божественної літургії, Благочинний привітав віруючу паству і священників з святом, побажав щоб небесні сили завжди оберігали нас від всякого зла, і супроводжували нас все наше земне життя. Також настоятель храму прот. Андрій подякув Благочинному і священникам за соборну службу, подякував тим людям які завжди відкликаються на голос церкви.

Прес-служба Андрушівського благочиння.

Храмове свято у Крилівці.