Духовенство Попільнянського благочиння звершили чин похорону спочилої матушки священослужителя!

22.03.2019

22 березня 2019 року, в день пам'яті Севастійських мучеників, священики Попільнянського благочиння зібрались Свято-Михайлівському храмі селища Лисівка аби разом помолитися за упокій спочилої р. Б. Ксенії, матушки місцевого настоятеля парафії протоієрея Володимира Андрощук.

З благословіння Високопреосвященнішого Никодима, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського чин похорону очолив благочинний Попільнянського району протоієрей Петро Лис.

Матушка Ксенія відійшла у вічність 21 березня після тяжкої хвороби на 36-му році свого життя. Після похорону тіло покійної повезли у Волинську область, де її поховають у рідному селі.

Без своєї матері залишились п'ятеро діток, найменшому з яких ще немає одного місяця. Просимо усіх посильної молитви за отця Володимира та його діток, аби Милосердний Господь дав цій сім'ї крепості та зберіг у Своїй опіці.

Нехай Господь упокоїть душу Своєї раби у Царстві Небесному. Вічна пам'ять...

Прес-служба Попільнянського благочиння.