Духовенство Бердичівського округу зустрілося на чергових зборах.

10.06.2013

Духовенство Бердичівського округу зустрілося на чергових зборах.Духовенство Бердичівського округу зустрілося на чергових зборах.Пройшли чергові збори духовенства Бердичівського благочиння, які очолив благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського собору протоієрей Віталій Бойков. На щомісячному зібранні були розглянуті питання, котрі піднімалися на червневому засіданні єпархіальної ради.

До священства було доведено інформацію про деякі зміни у документах про реєстрацію парафій, котру на зборах в єпархії повідомив завідувач сектору у справах релігій та національностей Житомирської обласної державної адміністрації Олександр Пивоварський. Зокрема, благочинний Бердичівського округу протоієрей Віталій Бойков наголосив на відповідальному ставленні до дотримання певних вимог щодо оформлення статутів.

Духовенство Бердичівського округу зустрілося на чергових зборах.Духовенство Бердичівського округу зустрілося на чергових зборах.Обговорювалися різні питання церковної буденності. Були передані зауваження Його Високопреосвященства відносно благоустрою храмів та наведення порядку на навколишніх територіях, звернено увагу на необхідність вести із віруючими розмови про безпечну поведінку під час літнього відпочинку: передусім це стосується дітей і молоді.

Головуючий зборів нагадав про особливості закладання наріжного каменю та капсули під будівництво храмів.

Також йшлося про оздоровлення двох дітей-сиріт із Бердичівського благочиння у православному літньому таборі.

Духовенство Бердичівського округу зустрілося на чергових зборах.Духовенство Бердичівського округу зустрілося на чергових зборах.Наприкінці зборів отець благочинний подякував настоятелю Свято-Хрестовоздвиженського храму села Великої П'ятигірки ієрею Олександру Худякову за організацію й проведення спортивного свята в рамках відзначення 1025-річчя Хрещення Київської Русі, а ієромонаху Мануїлу (Бицику), протоієрею Ярославу Ігнатюку і ієрею Євгенію Воробйову – за допомогу та участь у дитячому дійстві.

Під час зборів благочинний Бердичівського округу протоієрей Віталій Бойков закликав священство молитися за одужання керуючого Волинською єпархією УПЦ митрополита Волинського і Луцького Ніфонта та передав духовенству прохання владики Никодима посилити молитви за зцілення його хворого батька – раба Божого Василя, бо сказано у Святому Письмі: «Носіть тягарі один одного і так виконаєте закон Христа…»

Прес-служба Бердичівського благочиння.