ДУХІВНИК ЧЕРНЯХІВСЬКОГО ОКРУГУ ВІДСЯТКУВАВ ДЕНЬ СВОГО НЕБЕСНОГО ПОКРОВИТЕЛЯ.

03.08.2014

28 липня день свого небесного покровителя святкував духівник Черняхівського округу протоієрей Володимир Ковальчук. Цього дня древні стіни Свято–Покровського храму с. Горбулів прийняли чимало вірян, котрі прийшли привітати свого священика з іменинами. До святкового богослужіння долучились і клірики Черняхівського благочинія – протоієрей Богдан Козеренко та ієрей Діонісій Грицаюк.

Божественну літургію очолив сам винуватець торжества протоієрей Володимир Ковальчук. З повчальним cловом , в якому розкрив велич подвигу святого рівноапостольного князя Володимира, звернувся протоієрей Богдан Козеренко. Після заамвонної молитви о. Богдан та о. Діонісій привітали іменинника від імені благочинного округу, архімандрита Климента (Пінчука), передавши в дарунок ікону.

Прес–служба Черняхівсько–Червоноармійського округу.

ДУХІВНИК ЧЕРНЯХІВСЬКОГО ОКРУГУ ВІДСЯТКУВАВ ДЕНЬ СВОГО НЕБЕСНОГО ПОКРОВИТЕЛЯ.