Діти із недільної школи відвідали святині міста Києва.

02.11.2012

Діти із недільної школи відвідали святині міста Києва.Діти із недільної школи відвідали святині міста Києва.

По благословінню Високопреосвященнішого Никодима, архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського, у середу, 31 жовтня 2012 року, відбулася паломницька поїздка до міста Києва групи діток із недільної школи, що діє при Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Вихованці школи, на чолі із своїм духівником, ієреєм Миколаєм Синюком, приклонилися до святинь Києво-Печерської Лаври, відвідали Свято-Введенський чоловічий монастир столиці, а також приклонилися до глави святого великомученика Пантелеймона, яка нині перебуває в Україні у храмі святителя Михаїла, першого митрополита Київського, що при Олександрівській (Жовтневій) лікарні міста Києва.

Дітки із незабутніми враженнями та піднесенням повернулися до своїх домівок, натхненні побаченим і отриманою благодаттю, з новими силами готуються до продовження навчання в недільній школі.

Діти із недільної школи відвідали святині міста Києва.