День пам'яті святого преподобномученика Макарія.

27.05.2013

День пам'яті святого преподобномученика Макарія.День пам'яті святого преподобномученика Макарія.26 травня в день коли Церква згадує день пам'яті перенесення мощей прмч. Макария, архім. Овруцького і Канівського, Благочинний Андрушівського округу ієром. Макарій відзначив день свого небесного покровителя.

По закінченню Божественної Літургії був відслужений подячний молебінь до Преподобномученика Макарія.

День пам'яті святого преподобномученика Макарія.

День пам'яті святого преподобномученика Макарія.Ієрей Святослав Гаврилів разом з прихожанами привітали ієром. Макарія з першим святкуванням його небесного покровителя, побажали, щоб прмч. Макарій завжди підтримував його в нелегку годину і тішив його допомогою Божою, так як сам прмч. Макарій, при наступі татар, які часто нападали, руйнували храми, грабували населення, вбиваючи старих людей, а молодих забирали у ясир, завжди тішив братію допомогою Божою, навчаючи згадувати і часто повторюючи слова псалмів Давидових: “Господь просвещение мое и Спаситель мой: кого убоюся? Аще востанет на мя брань, на Него аз уповаю”(Пс.26,1 і 3).

Благочинний в свою чергу, подякував за щиросердечні привітання і також побажав, щоб по молитвах Архімандрита Макарія, Господь дарував кожному із нас свою милість і надію на те, що ми будимо наслідниками вічного блаженства!

Прес–служба Андрушівського благочиння.