ЧЕРКАСИ. Митрополит Никодим взяв участь у святковій Божественній літургії з нагоди 10-річчя архієрейської хіротонії архієпископа Черкаського і Канівського Феодосія!

31.01.2021

31 січня 2021 року, у Неділю 34-ту після П’ятидесятниці, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Черкаську єпархію УПЦ та взяв участь у святковій Божественній літургії з нагоди 10- річчя архієрейської хіротонії архієпископа Черкаського і Канівського Феодосія.

Богослужіння, яке відбулось у Черкаському Свято-Михайлівському кафедральному соборі очолив Блаженніший Митрополит Київський та всієї України Онуфрій. Його Блаженству співслужили ієрархи УПЦ: керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, митрополит Ровеньківський і Свердловський Пантелеімон, митрополит Львівський і Галицький Філарет, митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, архієпископ Городницький Олександр, архієпископ Черкаський і Канівський Феодосій, архієпископ Васильківський Миколай, єпископ Золотоніський Іоанн, єпископ Баришівський Віктор, єпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Бородянський Марк, а також собор духовенства.

З нагоди 10-річчя єпископської хіротонії архієпископа Черкаського і Канівського Феодосія було нагороджено орденом Української Православної Церкви «Різдво Христове».

Свої щирі вітання та побажання висловив в особистому спілкуванні архієпископу Феодосію митрополит Никодим.