Черговий гуманітарний вантаж на підтримку ЗСУ від Свято-Миколаївського собору м. Бердичева

07.03.2024

Шостого березня духовенство та парафіяни Свято-Миколаївського собору м. Бердичева передали чергову партію допомоги з продуктами харчування на підтримку Збройних Сил України.

У середу 6-го березня у Свято-Миколаївському соборі (настоятель – благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій /Бойков/) сформували вантаж із продуктами для потреб військових ЗСУ, вимушених переселенців та нужденних. До Гуманітарного штабу Бердичівщини привезли крупи, хлібобулочні вироби, консервацію, картоплю і різні солодощі.

Наша допомога дуже важлива для українських захисників. Щоденно молимося за них та чекаємо повернення додому з Перемогою. Продовжуємо разом підтримувати незламних оборонців. Наша сила – в єднанні!

Нехай Господь благословить і збереже синів та дочок України, котрі захищають наші життя, наше майбутнє.

Пресслужба Бердичівського благочиння Житомирської єпархії УПЦ.