ЧЕРЕЗ ПОЛЕ, ЧЕРЕЗ ГАЙ, ЙДЕ ДО ДІТОК СВЯТИЙ МИКОЛАЙ!!!

Ой хто, хто Миколая любить,
Ой хто, хто Миколаю служить, —
Тому Святий Миколай
На всякий час помагай,
Миколаю!

Так 18 грудня 2018 року у ранковий час настоятель Свято – Миколаївського храму смт. Пулини протоієрей Василь Волосянський поспішав до дитячих садочків. Саме словами колядки «Ой, хто, хто Миколая любить» зустрічали отця Василя маленькі дітки, завідуюча Колесник Тетяна Олександрівна та педагогічний колектив дитячого Садочку «Ялинка». Вони щороку з нетерпінням чекаю свята, оскільки знають, що до їх як завжди прийде настоятель Свято – Миколаївського храму з подарунками від Святого Миколая. Привітавши вихованців та колектив дитячого садочку «Ялинка» протоієрей Василь Волосянський подарував їм солодощі, та розповів малечі про чудеса, які трапляються в ніч на Миколая.

Блищать сніжинки на малятах,
Іскриться сніг, біліє все.
А в садочок «Сонечко» у святковому вбранні
Нам протоієрей Василь від Миколая гостинці несе.

Так зустріли дорого гостя у дитячому садочку «Сонечко». Протоієрей Василь Волосянський також привітав дітвору завідуючу Галушко Віру Анатоліївну та колектив з наступаючим святом та подарував солодкі гостинці.

Дорогі дітки, я бажаю, щоб Ви ніколи не переставали вірити в диво, завершуване Святим Миколаєм. Щоб у Ваших серцях ніколи не погасла іскорка доброти, віри, любові та милосердя і Ви пронесли її через все життя.

І отак щоразу, діти, вам щороку Бог дає:
Миколай мандрує світом — подарунки роздає.
Він за них не хоче плати, лиш, як то велить Господь, —
Батька, матір шанувати, рідну церкву і народ!

Діти з усмішками на обличчі та словами радості подякували отцю Василю за солодкі подарунки, які він щороку їм приносить і з їх вуст лунали слова: «А коли знову прийде Миколай з подарунками для нас?»

Прес-служба Свято–Миколаївського храму.