Церква допомагає: черговий гуманітарний вантаж із продуктами для потреб ЗСУ та переселенців відправлено від Свято-Миколаївського собору м. Бердичева

24.09.2023

Двадцятого вересня духовенство та парафіяни Свято-Миколаївського собору м. Бердичева надіслали вантаж із продуктами харчування для потреб військових Збройних Сил України та вимушених переселенців.

У середу седмиці 16-ї після П’ятидесятниці, в день Передсвята Різдва Пресвятої Богородиці, священство і віруючі Свято-Миколаївського собору м. Бердичева (настоятель – архімандрит Варфоломій /Бойков/) відправили чергову партію допомоги з картоплею, консервацією, крупами, хлібобулочними виробами та солодощами до Гуманітарного штабу Бердичівщини.

Триває 574-й день війни. Разом ми – сила, і тільки разом ми можемо перемогти. Низький уклін нашим воїнам-оборонцям. Молимося за них, просимо Господа захистити синів і дочок землі нашої…

В тилу у кожного свій фронт. Український народ зараз єдиний, як ніколи.

Пресслужба Бердичівського благочиння.