БОЖЕ БЛАГОСЛОВЕННЯ АДМІНБУДИНКУ ПУЛИНСЬКОЇ ОТГ!

07.04.2018

4 квітня 2018 року у день пам»яті священномученика Василія, пресвітера Анкирського, Мучениці Дросини, Преподобного Ісаакія Далматського настоятель Свято – Миколаївського храму смт. Пулини протоієрей Василій Волосянський звершив чин освячення адміністративного будинку Пулинської об»єднаної територіальної громади.

При освяченні молитовно закликалось Боже благословення на тих хто працює в даній установі, на їх християнське життя і здійснення добрих справ на користь громади.

Тому таке освячення – це дієвість, яка безпосередньо залежить від того, наскільки ті, що випрошують церковне благословення, своїм життям самі відповідають святості благодаті Божої, що подається Церквою.

Під час освячення підносились молитви про працівників Пулинської ОТГ, прохаючи, щоб Господь Бог послав їм Свого милостивого ангела, який буде не тільки оберігати і охороняти від всякого зла, але і наставляти на добрі справи і на виконання святих Христових заповідей. Молячись про здоров'я, довголіття і достаток працівників Пулинської ОТГ і співаючи многоліття. «Хто живе під охороною Всевишнього той під покровом Бога небесного оселиться».

Господь по наших проханнях дає благодать для того, щоб ми могли праведно жити в мирі та любові. Але як ми будемо жити і які рішення приймати - цілком залежить від нас.

На згадку про визначну подію протоієрей Василій Волосянський передав Гузюк О.В., Пітрі Н.В., Єременко О.М., Криницькій В.Д. Семистрільну ікону Божої Матері та Остробрамську ікону Божої Матері і благословив на плідну працю для громади.

Прес-служба Пулинського благочиння.