Богослужіння у військовому храмі.

11.12.2013

6 грудня, коли Православна Церква згадує святого благовірного князя Олександра Невського, в схимі Олексія, у день Української Армії у полковій церкві св. праведного воїна Феодора Ушакова була відслужена Божественна літургія.

Очолив Євхаристію голова єпархіального відділу по взаємодії з військовими, благочинний Новоград-Волинського Преображенського округу прот.Стефан Маркевич в співслужінні з настоятелем храму прот.Ярославом Мішустіним. Оспівували службу та звершували таїнство сповіді настоятель Свято-Різдва Богородичного храму с.Піщів прот.Сергій Матвійчук та клірик Спасо-Преображенського храму м.Новограда-Волинського ієрей Сефарим Маркевич.

Вкінці служби о.Стефан поздоровив військових з торжеством та розповів про ратні подвиги благовірного князя Олександра Невського. В цей же день священики привітали з професійним святом командира Інженерного полку полковника М.М.Борісова, подарувавши на згадку ікону священномученика ієрея Павла Житомирського.

Прес-служба Новоград-Волинського Преображенського благочиння.

Богослужіння у військовому храмі.