Благословіння випускників!

30.05.2018

У м. Андрушівка стало хорошою традицією благословляти випускників на доросле життя. Адже перед будь-якою справою слід просити у Бога благословіння, а тим паче якщо йдеться про вибір професії та здачу іспитів. У день віддання свята Вознесіння в Андрушівському храмі Різдва Пресвятої Богородиці був звершений молебень перед початком доброї справи.

Настоятель отець Миколай Климчук благословив випускників гімназії та ЗОШ № 1 та побажав їм здійснення їх намірів. Для молодого покоління важливо зробити правильний вибір. Слід обрати професію до душі‚ яка максимально допоможе розкрити свої здібності та буде корисною для суспільства. Тому в молебні і звертались до Бога з проханням просвітити і наставити на потрібний шлях.

Після звершення молебна хор пісенно побажав многих літ випускникам і ті приклонились до Почаївської ікони Божої Матері.

Нехай допомагає вам Бог‚ а Пресвята Богородиця покриває від усих бід на ваших таких різних шляхах!

Прес-служба храму Різдва Пресвятої Богородиці м. Андрушівка.