Благодійний вечір колядок: прес-конференція архієпископа Никодима.

18.01.2013

21 січня 2013 року, у приміщенні Житомирського академічного українського музично-драматичного театру ім. І. Кочерги відбудеться благодійний вечір колядок. Мета заходу – збереження та розвиток Різдвяних традицій, а також провести оздоровлення дітей-сиріт, які проживають у найвіддаленіших селах нашої області.

17 січня, більш детальніше про проведення благодійного концерту, на прес-конференції розповіли головні його ініціатори - Високопреосвященніший Никодим, архієпископ Житомирський та Новоград-Волинський, а також голова профкому студентів Національного агроекологічного університету Мартинчук Іван.

Подібний захід у Житомирі буде проводитися вже другий рік поспіль, минулого року на зібрані кошти, в лікувальному санаторії "Дениші" було оздоровлено 40 дітей-сиріт. Режим санаторії включив у себе відпочинок не тільки фізичний, а й духовний.

Архієпископ Никодим закликав усіх, хто не байдужий, хто має любов у серці, хто має віру та надію, кому не байдуже горе інших людей, прийти, допомогти, духовно відпочити і надати можливість діткам відчути тепло, радість та турботу.

У благодійному вечорі колядок братимуть участь різні колективи, такі як: архієрейський хор Спасоо-Преображенського кафедрального собору міста, хори інших храмів єпархії, хорова капела «Орея», дитячий колектив «Глорія» та «Льонок», та ін. Протяжність заходу - півтори години. Вхід на концерт безкоштовний.

На завершення прес-конференції, Владика Никодим привітав представників ЗМІ із святом Різдва Христового і вручив настільні єпархіальні календарики та солодкі подарунки.

Благодійний вечір колядок: прес-конференція архієпископа Никодима.