Благодійний різдвяний концерт у Любарському благочинні!

13.01.2019

Різдво Христово – найвеличніший момент для християн.

Прославляючи ім’я Господа нашого Ісуса Христа згадуємо з першого моменту його явлення людству через пречисте Різдво. Від цього починається християнська епоха – епоха спасіння та відновлення людської природи. Сяйво у вигляді новонародженого Христа, увесь цей час, як незгасний дороговказ осіяває шлях до благодаті Божої кожній людині. Саме у Пречистому явленні Господа людству, відновилося давно втрачене спілкування людини з Богом.

У цей величний день оспівуючи у своїх піснеспівах коляди та молитов ми підтверджуємо свою любов до нашого Спасителя. Богонемовля яке лежить в убогих яслах несе світові прозріння і запалює вогонь духовності у душах тих хто прийшов іще раз у своєму житті прийняти цей безцінний дар. З великою любов’ю і ми жителі Любара приносимо свої дари у вигляді милосердя, віри і терпимості до Вертепу новонародженого Христа. Святковим Богослужінням, піснеспівом та колядою возвеличуємо ім’я Господнє.

12 січня у Свято–Троїцькій Церкві селища Любар відбулося свято “Різдвяної та новорічної коляди”. Це дійство відбувалося за благословення Високопреосвященнійшого Никодима митрополита Житомирського та Новоград-Волинського, і присвячене благодійній акції - “допомога дітям сиротам та дітям бійців АТО”. Збір коштів на їх лікування проходить по всіх районах нашої єпархії, і це ще один крок благодійності православних у підтримку соціально незахищених наймолодших громадян нашого суспільства.

Прес-служба Любарського благочиння.