Благочинний Попільнянського округу молитовно відзначив свій День Ангела.

13.07.2022

12 липня 2022 року, в день пам‘яті святих первоверховних апостолів Петра і Павла у Свято-Миколаївському храмі селища Попільня відбулась святкова Божественна літургія. Цього дня настоятель храму, благочинний протоієрей Петро Лис молитовно відзначив свій День Ангела.

За святковим богослужінням настоятелю співслужили: секретар єпархії протоієрей Сергій Грицаюк, благочинний Житомирського міського округу протоієрей Віктор Голубовський та священики Попільнянського благочиння.

Наприкінці літургії секретар єпархії привітав отця Петра із Днем Небесного покровителя, передав вітання від Правлячого архієрея та побажав довгих років життя та служіння біля Престолу Божого!

Насамкінець отця благочинного привітали діти та прихожани храму, яких у цей святий день зібралось надзвичайно багато!

Многії та благії літа!

Прес-служба Попільнянського благочиння.