Батьківська поминальна субота. Архієрейське богослужіння у Коростишеві.

09.03.2024

9 березня 2024 року,, повнота Української Православної Церкви, звершуючи поминальну батьківську суботу, підносить заупокійні молитви за усіх від віку спочилих православних християн.

В цей день митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив заупокійну Божественну літургію у храмі Різдва Богородиці в м. Коростишів. Під час богослужіння Його Високопреосвященству співслужили клірики Коростишівського благочиння.

Заупокійні молитви були піднесенні за усіх полеглих воїнів, безвинно вбитих та загиблих під час війни в Україні, а також за усіх спочилих православних християн.

Наприкінці літургії було звершено велику поминальну панахиду. Митрополит Никодим звернувся до усіх зі словом проповіді.

Пресслужба Житомирської єпархії УПЦ.