БАРАНІВКА. Престольне свято відзначила громада Свято-Різдво-Богородичного храму

21.09.2022

21 вересня 2022 року, в день свята Різдва Пресвятої Богородиці, своє Престольне свято відзначає Свято-Різдво-Богородичний храм міста Баранівка Житомирської єпархії. З нагоди торжества було звершено урочисту соборну Божественну літургію.

З благословіння митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима богослужіння очолив секретар Житомирської єпархії, архієрейський намісник Свято-Хрестовоздвиженського кафедрального собору м. Житомира протоієрей Сергій Грицаюк. Йому співслужили: Ректор Корецького духовного училища, клірик Рівненської єпархії протоієрей Олександр Опанасюк, благочинний Баранівського району і настоятель храму протоієрей Роман Клим, а також духовенство округу.

Молитва у цей святий день зібрала у стінах церкви надзвичайно багато богомольців, місцевих жителів та гостей. Під час служіння літургії були піднесенні посильні молитви за припинення війни та настання миру в Україні. Наприкінці богослужіння відбувся хресний хід навколо храму із читанням Євангелії та окропленням присутніх святою водою.

На завершення свята протоієрей Сергій виголосив слово проповіді, в якому розповів про сутність і важливість свята та невпинної молитви до Матері Христової для православного християнина, передав вітання від Правлячого архієрея, а також привітав настоятеля та громаду храма із престольним святом.