10.01.2013

Архіпастирський візит у Тригірський чоловічий монастир.Архіпастирський візит у Тригірський чоловічий монастир.9 січня 2013 року, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, з архіпастирським візитом відвідав Тригірський Спасо-Преображенський чоловічий монастир.

У головному храмі обителі, Його Високопреосвященство, у співслужінні намісника, архім. Галактіона (Корінчука) та братії монастиря у священному сані, очолив святу Божественну літургію.

Архіпастирський візит у Тригірський чоловічий монастир.

Під час входу з Євангелієм, архіпастир, за усердні труди во благо Православної Матері Церкви і в честь свята Різдва Христового нагородив золотим наперстним Хрестом насельника обителі, священноінока Елладія.

Архіпастирський візит у Тригірський чоловічий монастир.

Після завершення богослужіння Владика Никодим виголосив вітальне слово до намісника Преображенської обителі, братії та прихожан.

В цей святковий день до монастиря прибули із своїми вихователями дітки воскресної школи Житомирського Спасо-Преображенського кафедрального собору. Радували юнні таланти вірян своїми колядками та різдвяними піснями, за що і отримали від Владики та отця Галактіона солодкі подаруночки та іконки. Також різдвяні солодощі отримала з рук Житомирського архіпастиря братія обителі.