Архіпастирський візит у Новоград-Волинське благочиння.

23.03.2012
Архіпастирський візит у Новоград-Волинське благочиння.

Щороку, 22 березня, вся повнота Святої Православної Церкви вшановує пам’ять сорока мучеників, що в Севастійському озері були замучені. Це свято є одним із найбільш шанованих православними християнами свят. В день пам’яті святих страстотерпців Севастійських полегшується піст та звершується Божественна Літургія Передосвячених Дарів.

Цього дня у Новоград-Волинському благочинні, в Спасо-Преображенському храмі міста, відбулася сповідь окружного духовенства, після якої була звершена Свята Євхаристія.Архіпастирський візит у Новоград-Волинське благочиння.

Очолив Богослужіння Преосвященніший Никодим єпископ Житомирський і Новоград-Волинський. Владиці співслужив благочинний району та духовенство. Під спів приходського хору віряни возносили свої молитви до Всемогутнього Бога.

По завершенні Літургії Архіпастир промовив повчальну проповідь, в якій згадав мученицький подвиг та терпіння святих сорока страстотерпців. Також Владика привітав усіх тих, хто носить ім'я цих покровителів.

Прес-служба Житомирської єпархії

Архіпастирський візит у Новоград-Волинське благочиння.Архіпастирський візит у Новоград-Волинське благочиння.Архіпастирський візит у Новоград-Волинське благочиння.Архіпастирський візит у Новоград-Волинське благочиння.Архіпастирський візит у Новоград-Волинське благочиння.Архіпастирський візит у Новоград-Волинське благочиння.