Архіпастирський візит та свята літургія у Спасо-Преображенському Тригірському чоловічому монастирі!

14.01.2018

14 січня 2018 року, в день свята Обрізання Господнього, а також пам'яті святого святителя Василія Великого, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Тригірський Спасо-Преображенський чоловічий монастир. У головному соборі обителі Його Високопреосвященство очолив служіння святої літургії згідно Уставу - Василія Великого.

Під час богослужіння архієрею співслужили: намісник обителі архімандрит Галактіон (Корінчук), благочинний Черняхівського району архімандрит Климент (Пінчук) та насельники монастиря у священному сані. На літургію зібрались місцеві прихожани та гості із обласного центру.

Перед початком служби Владика приклонився і помолився перед святинею монастиря - чудотворною іконою Божої Матері "Тригірська".

Після закінчення богослужіння митрополит Никодим причастив сповідників святих Тіла та Крові Христових, а насамкінець молитви виголосив слово настанови. Митрополит привітав намісника та братію із різдвяними святами, а також із недільним днем, святом Обрызання Христового та пам'яттю угодника Божого, святителя Василія Великого. Мирян Владика також привітав із торжествами свят, подякував за спільну молитву.

У корпусі обителі архіпастир вислухав різдвяні вітання та колядки насельників та вручив усім солодкі подарунки.