Архіпастирські молитви у Райківцях.

16.11.2013

14 листопада 2013 року, в день пам'яті святих безсрібників та чудотворців Косьми і Даміана архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звяв участь у заупокійній літургії в селі Райківці (Хмельницька обл.). Богослужіння відбулось з нагоди 26-ї річниці, коли у вічність відійшла матір митрополита Вінницького і Барського Симеона.

Разом із архієреями Божественне спілкування розділило духовенство м. Вінниці та місцевий священик о.Георгій.

Після літургії була звершена заупокійна Панахида, котру очолив митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Антоній. Також було відслужено урочистий молебень.

Насамкінець Високопреосвященніші Владики відвідали могили матері та батька, а також усіх рідних митрополита Симеона, хто відійшов у вічність.

Архіпастирські молитви у Райківцях.