Архіпастир взяв участь в святкуваннях у Свято-Богородичному-Ризоположенському монастирі в Томашівці.

14.09.2013

13 вересня 2013 року, Свята Матір Церква шанобливо та урочисто відзначає свято положення чесного поясу Пресвятої Владичиці нашої Богородиці у Влахерні. Щорічні торжественні заходи з нагоди святкування престольного свята відбуваються в цей день у Свято-Богородичному-Ризоположенському чоловічому монастирі в Томашівці, Фастівського району, Київської області.

В урочистій Божественній літургії в головному храмі обителі взяв участь і керуючий Житомирською єпархією, архіпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Очолив богослужіння Високопреосвященніший Павел, митрополит Вишгородський і Чорнобильський.

Після звершення Божественної Євхаристії, митрополит Павел разом із священством на середині храму відслужили канон Пресвятій Богородиці, насамкінець якого Владика Павел привітав єпископа Даміана, намісника обителі з братією та всіх присутніх із торжеством монастиря, побажав покрову, заступництва, допомоги та опіки Цариці Небесної.