Архіпастир привітав із Різдвом Христовим насельниць Свято-Анастасіївської обителі.

18.01.2013

17 січня 2013 року, керуючий Житомирською єпархією, архієпископ Никодим відвідав Свято-Анастасіївський ставропігійний жіночий монастир, що знаходиться на окраїні м. Житомира.

Біля входу до головного собору обителі, Владику зустрічали священики та сестри обителі, на чолі із настоятелькою, ігуменею Михаїлою (Фурманець). Після привітань матушки ігумені, під спів тропаря Різдву Христовому, архіпастир, у супроводі присутніх зайшов у храм преподобного Серафима Саровського.

Вітаючи настоятельку монастиря та насельниць, Владика побажав їм миру, благополуччя, сили та наснаги у трудах, а насамперед спасіння безсмертної душі. Під сестринський спів колядок архіпастир роздав насельницям Різдвяні дарунки.