Архіпастир очолив святковий молебінь із читанням акафісту у храмі-каплиці на честь князя Олександра Невського у парковій зоні міста Житомира!

12.09.2018

12 вересня 2018 року, православна Церква відзначає пам'ять святого князя Олександра Невського. Своє престольне свято цього дня святково відзначив храм-каплиця на честь однойменного угодника Христового у парковій зоні міста Житомира.

На святкове богослужіння з нагоди торжества прибув митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Разом із присутнім духовенством Владика звершив молебінь із акафістом до святого благовірного князя.

Святкова молитва зібрала доволі немало вірян.

При закінченні молебня митрополит Никодим привітав усіх із святом, побажав аби Христовий воїн Олександр Невський був для усіх молитвеником перед Богом та прикладом віри, надії і любові у земному житті кожного християнина.

Також Владика прийняв слова подяки від настоятеля каплиці, клірика Спасо-Преображенського кафедрального собору протоієрея Миколая Синюка.