Архієрейський візит у Новоград-Волинський.

19.09.2014

19 вересня 2014 року, свята Церква молитовно відзначає і згадує чудо архістратига Божого Михаїла в Колоссах. З нагоди свята архієрейська Божественна літургія відбулась у Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Новоград-Волинського. Цьогоріч Євхаристичне єднання розділили між собою два архіпастирі: архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим та архієпископ Городницький Олександр.

За богослужінням Високопреосвященнішим Владикам співслужили: благочинний Новоград-Волинського Троїцького округу, намісник кафедрального собору прот. Валентин Мороз, окремі благочинні Житомирської єпархії, духовенство округу та інші.

Насамзавершення літургії було відслужено подячний молебень, після якого архієпископ Никодим привітав Владику Олександра, духовенство та вірян із святом та вимовив слово проповіді.

Прес-служба Житомирської єпархії

Архієрейський візит у Новоград-Волинський.