Архієрейське христосування із житомирянами!

29.04.2019

28 квітня 2019 року, в день Світлого Христового Воскресіння, у Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі було звершено святкову вечірню пасхальним чином. Звершив богослужіння клірик храму протоієрей Богдан Лядобрук.

На молитві були присутні священослужителі міста Житомира, а також правлячий архієрей митрополит Никодим. Після закінчення служби було зачитано послання Житомирського архіпастиря, після чого секретар єпархії архімандрит Олексій (Овсянніков) привітав Його Високопреосвященство із святом Христової Пасхи від імені присутнього духовенства.

Владика привітав також усіх отців і мирян із торжеством Христового Воскресіння та приділив увагу кожному звершивши традиційне "христосування". Віряни підходячи вітали свого архіпастиря із святом, а Владика у свою чергу кожному вручав пасхальну крашанку та передавав святительське благословіння.