Архієрейське богослужіння у неділю 7-му після П'ятидесятниці.

11.08.2013

11 серпня 2013 року, у неділю 7-му після П'ятидесятниці, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив святу Божественну літургію у Свято-Хрестовоздвиженському кафедральному соборі м. Житомира.

За богослужінням, його Високопреосвященству співслужив благочинний Житомирського районного округу, клірик собору протоієрей Богдан Лядобрук. У храмі відбуваються роботи з підготовки до роспису, стоїть риштування, але не дивлячись на незручності на літургію прийшло чимало вірян, багато з них, зокрема дітки причастилися святих Христових Таїн.

Після завершення богослужіння був відслужений молебень і архіпастир звернувся до присутніх із напутнім словом проповіді. Наостанок Владика Никодим преподав усім своє святительське благословіння.

Архієрейське богослужіння у неділю 7-му після П'ятидесятниці.