Архієпископ Никодим очолив святкову Божественну літургію у Свято-Успенському кафедральному соборі у Володимирі-Волинському.

08.02.2014

7 лютого 2014 року, Високопреосвященніший Никодим, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський відвідав Володимир-Волинську єпархію та привітав керуючого архієрея, єпископа Володимира із Днем Небесного покровителя, святого священномученика Володимира, митрополита Київського.

У древньому Свято-Успенському кафедральному соборі Владика Никодим разом із правлячим архіпастирем молитовно розділили святу Божественну Євхаристію. За богослужінням архієреям співслужило духовенство Володимир-Волинської єпархії, гості із Волинської єпархії та із Польщі.

Насамкінець літургії був відслужений подячний молебень, після чого Владика Никодим щиро привітав єпископа Володимира із Днем Ангела, побажав ще багато років вірно нести нелегкий архіпастирський послух у Христовому винограднику на благо вірним чадам ввіреної єпархії та для укріплення християнства.

Разом помолитися та привітати Владику Володимира прибули також сестри із Зимненського Свято-Успенського ставропігійного монастиря, представники світської влади та чимало вірян.