Архієпископ Никодим очолив Божественну літургію у співслужінні благочинних Житомирської єпархії!

20.04.2017

20 квітня 2017 року, у Світлий Четвер Великодніх днів, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира відбулась урочиста Божественна літургія пасхальним архієрейським чином. Очолив Євхаристичну молитву керуючий архієрей - Високопреосвященніший архієпископ Никодим.

За богослужінням Владиці співслужили отці благочинні та клірики кафедрального храму.

Після закінчення літургії навколо собору був звершений пасхальний хресний хід із читанням Воскресного Євангелія від чотирьох євангелистів. На завершення святкової молитви архієпископ Никодим привітав присутніх у соборі із світлими днями святої Христової Пасхи та закликав на усіх благословіння Господнє.

Прес служба Житомирської єпархії.