5 травня в усіх установах виконання покарань Житомирщини відзначали Великдень

10.05.2013

5 травня в усіх установах виконання покарань Житомирщини відзначали Великдень.На свято Воскресіння Христового до засуджених та ув’язнених, які перебувають в установах виконання покарань Житомирської області за сприяння адміністрацій навідались священнослужителі Української Православної Церкви. Щорічно великодні заходи управління ДПтС України в Житомирській області організовує спільно з відділом по роботі в пенітенціарних установах Житомирської Єпархії УПЦ.

У храмах та каплицях УВП області відбулись святкові богослужіння, священики зачитували засудженим Пасхальне звернення Блаженнішого Володимира – Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви. Після богослужінь були освячені традиційні паски та крашанки.

У цей святковий день священики бажали засудженим миру, здоров’я, швидшого повернення до рідних та близьких та щоб вони ніколи більше не ступали на гріховний та злочинний шлях.

Прес-служба управління
ДПтС України в Житомирській області.

5 травня в усіх установах виконання покарань Житомирщини відзначали Великдень.