Різдвяне богослужіння та свято колядок відбулись у Свято-Георгіївському храмі в Черняхові!

09.01.2021

7 січня 2021 року, в день свята Різдва Господа нашого Ісуса Христа, у Свято-Георгіївському храмі смт.Черняхів було звершено урочисту Божественну літурію святителя Іоанна Златоустого. Богослужіння очолив благочиний Черняхівського округу архімандрит Климент (Пінчук).

Під час літургії були піднесені молитви за дарування миру нашій державі та припинення розповсюдження пандемії в Україні та світі і швидке одужання хворих.

Після Божественної літургії у храмі святого великомученика Георгія та храмах благочиння відбулися традиційні Різдв′яні блягодійні концерти. Захід звершувався за благословення правлячого Житомирською та Новоград-Волинською єпархією митрополита Никодима. Під час дійства прихожани мали змогу переглянути Різдв′яні виступи та колядки храмового хору, діточок та прихожан.

Насамкінець благочинний отець Климент привітав усіх присутніх із світлим святом Христового Народження. Побажав миру, злагоди, любові і достатку в кожну сім'ю та родину, закликав у молитвах, колядках радіти та передавати Різдвяну радість своїм рідним та близьким.

Прес-служба Черняхівського благочиння.


Роздiл: 
Новости Благочиний