Митрополит Никодим очолив Божественну літургію у Спасо-Покровському жіночому монастирі у селі Вільха!

20.01.2021

20 січня 2021 року, на другий день свята Богоявлення та Хрещення Господнього, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим із архіпастирським візитом відвідав Спасо-Покровський жіночий монастир у Вільсі.

У соборі на честь Нерукотворного Спаса Його Високопреосвященство зустрічали сестри обителі на чолі із ігуменею Серафимою (Мелещук) та духівником і будівничим монастиря схіархімандритом Амфілохієм (Волощенко). Після святкової зустрічі було розпочато служіння Священної літургії.

За богослужінням митрополиту Никодиму співслужили: архієпископ Бучанський Пантелеймон, єпископ Ладижинський Сергій, духівник обителі схіархімандрит Амфілохій, благочинний Бердичівського району архімандрит Віталій (Бойков), благочинний Баранівського району протоієрей Роман Клим, благочинний Романівського району протоієрей Ярослав Коверчук, гості у священному сані.

За святою літургією молились місцеві віряни, а також паломники із Бердичівського благочиння. Після завершення молитви митрополит Никодим звернувся до присутніх із словом проповіді.

Прес-служба Житомирської єпархії.Роздiл: 
Новости Епархии