Житомир. Престольне свято храму рівноапостольної княгині Ольги!

24.07.2019

24 липня 2019 року, в день пам'яті святої рівноапостольної княгині Ольги щорічні урочисті богослужіння з нагоди Престольного торжества відбулись у Свято-Ольгинському храмі, що на окраїні міста Житомира.

Накануні ввечері було звершено святкове Всенічне Бдіння із чинопослідуванням літії.

У сам день свята, на запрошення настоятеля парафії протоієрея Діонісія Грицаюк, у храмі зібрались сотні мирян та гостей. Прибули отці благочинні і священики Житомирської єпархії, а також гості із інших єпархій УПЦ.

Богослужіння очолив Високопреосвященніший Никодим, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський. Архіпастирю співслужив архієпископ Бучанський Пантелеймон та присутнє духовенство.

Наприкінці літургії відбувся традиційно хресний хід із читанням Євангелії.

У своєму слові Владика Никодим привітав настоятеля, громаду храму та усіх присутніх із днем шанування рівноапостольної святої, подякував усім за спільні молитви та єднання у святій Євхаристії.

Отець Діонісій також промовив слово, подякував Владикам за святительські молитви, духовенству і вірним за підтримку та присутність.