Вихованці воскресної школи Свято-Хрестовоздвиженського кафедрального собору відвідали Почаївську Свято-Успенську Лавру!

06.06.2021

5 червня 2021 року, з благословіння митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима воскресна школа Свято-Хрестовоздвиженського кафедрального собору міста Житомира відвідали із паломницькою поїздкою найбільшу святиню Західної України - Почаївську Свято-Успенську Лавру.

Разом із дітками поїхали і їх батьки. Супроводжував паломницьку групу архієрейський намісник собору протоієрей Сергій Грицаюк.

Прибувши до Лаври паломники мали можливість бути присутніми на богослужінні, а також приклонитись до головних святинь обителі: мощей преподобних Іова та Амфілохія Почаївських, чудотворних ікон, стопи Пресвятої Богородиці. Окрім цього паломники відвідали скит на честь святого Духа, що неподалік Лаври, а ще Кременецький Богоявленський монастир.

У захопленні та духовному піднесенні, вдячні Богові та Пресвятій Богородиці паломники повернулись у Житомир.