У смт. Головине відбулася закладка храму на честь царя-страстотерпця Миколая.

15.08.2011
Проект храма

13 серпня 2011, в суботу седмиці 9-ої після П'ятидесятниці, на місці майбутнього будівництва храму, православна громада смт. Головине Черняхівського благочинницького округу тепло зустріла свого правлячого архієрея, єпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима.

Після урочистої зустрічі і коротких привітань владика звершив чин поставлення хреста і закладення каменя у фундамент церкви на честь і пам'ять царя-страстотерпця Миколая.Закладка храма

Його Преосвященству співслужили: духівник єпархії архімандрит Гавриїл (Вардаєв), благочинний округу протоієрей Василь Шапіренко, настоятель громади священник Богдан Козеренко та духовенство району.

На богослужінні було присутньо багато віруючих: зокрема представники районної та сільської рад та громадських організацій. Крім того, було радісно бачити багато молоді.

Після закінчення чинопослідування, владика Никодим звернувся до усіх присутніх з повчальним словом, в якому відзначив особливу важливість храмобудівництва в житті кожного православного християнина.Закладка храма

На завершення керуючий Житомирською єпархією сердечно привітав жителів селища з цією довгоочікуваною подією, висловивши сподівання, що незабаром на цьому місці буде споруджено храм, під склепіннями якого всі бажаючі з Божою допомогою зможуть духовно опікуватися.

Крім того, Преосвященніший владика, на молитовну згадку про подію, вручив усім присутнім іконки Божої Матері «Тригірська» та надав кожному своє архіпастирське благословення.Закладка храма

У цей день Преосвященніший єпископ Никодим відвідав Свято-Георгіївський прихід смт. Черняхів.

Під час свого архіпастирського візиту керуючий Житомирською єпархією ознайомився з ходом ремонтно-реставраційних робіт храму святого Побідоносця і Чудотворця Георгія.

На закінчення правлячий архієрей побажав парафіянам кріпості духовних і тілесних сил та благословив прочан на проходження терени Успенського посту.

Прес-служба Житомирської єпархії УПЦ