У понеділок Світлої седмиці митрополит Никодим освятив новий Престол та звершив Божественну літургію у Свято-Троїцькому кафедральному соборі міста Новоград-Волинського.

03.05.2021

3 травня 2021 року, на другий день Світлого Христового Воскресіння митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим із архієрейським візитом завітав до Новоград-Волинського Свято-Троїцького кафедрального собору.

Його Високопреосвященство перед початком служіння Пасхальної літургії освятив новий Престол для храму. За богослужінням Владиці співслужили: благочинний Новоград-Волинського району протоієрей Стефан Маркевич, архієрейський намісник собору протоієрей Валентин Мороз та духовенство благочиння. Молитва зібрала у стінах храму чимало вірян.

Після завершення літургії митрополит Никодим звернувся із вітальним словом до присутніх. Владика привітав усіх із Світлими днями Христового Воскресіння, а також із особливою подією - освяченням нового Престолу. Отцю наміснику за понесені труди, до свята Пасхи Христової архієрей вручив церковний орден.