СВІТЛЕ ХРИСТОВЕ ВОСКРЕСІННЯ! Митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив святкове богослужіння у Пасхальну ніч.

02.05.2021

2 травня 2021 року, в свято торжества Світлого Христового Воскресіння у головній святині Житомира, Спасо-Преображенському кафедральному соборі відбулось урочисте і святкове нічне пасхальне богослужіння. Очолив молитву за співслужіння духовенства митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим.

Перед початком служби по храмах Житомира було рознесено Єрусалимський благодатний вогонь.

На початку богослужіння був звершений пасхальний хресний хід навколо храму, завершення якого сповістило вірним про Воскресіння Спасителя. Пасхальна молитва у соборі зібрала понад тисячу вірян та гостей обласного центру. Єдиними устами і серцями богомольці славили Воскреслого Переможця смерті Христа Спасителя.

У часі богослужіння було проголошено огласительне слово святителя Іоанна Златоустого, а також пасхальне послання Предстоятеля УПЦ Блаженнішого митрополита Онуфрія. На завершення літургії було звершено освячення артосу.

Насамкінець митрополит Никодим привітав житомирян із Світлим Христовим Воскресінням, побажав усім миру, злагоди, здоров'я та усіх щедрот Небесних. Після цього Владика разом із духовенством освятив пасхальні корзинки.