Під головуванням митрополита Никодима відбулись збори благочинних Житомирської єпархії.

15.06.2020

15 червня 2020 року, у понеділок в Житомирському єпархіальному управлінні відбулось зібрання благочинного духовенства та керівників єпархіальних відділів Житомирської єпархії УПЦ.

Очолив головування на події митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим.

Під час зібрання архіпастир привітав усіх із початком Петропавлівського посту, закликав до молитви та говіння. Його Високопреосвященство довів до відома священиків інформацію про нагальні проблеми та події життя єпархії за останній період, вислухав пропозиції та питання від присутніх на зібранні. Свою увагу митрополит також акцентував на дотриманні карантинних норм у храмах.