Духовенство та вірні Житомирської єпархії привітали свого Правлячого Митрополита!

29.07.2017

29 липня 2017 року, у Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі відбулась урочиста Божественна літургія. Ця вечірня молитва стала особливо історичною, адже вперше богослужіння у соборі очолив правлячий митрополит Житомирської єпархії - Високопреосвященніший Никодим.

Владику торжественно зустріли благочинні та духовенство. На амвоні храму митрополит Никодим благословив присутніх, а також звернувся із словом, в якому наголосив,
що вручена для архіпастиря нагорода є спільним духовним досягненням священства та вірних Житомирської єпархії. Також архієрей прийняв вітання від священослужителів у лиці секретаря єпархії архімандрита Олексія (Овсяннікова).

З благословіння Владики у храмі розпочалась святкова Всенічна.

Розділити спільну радість усієї Житомирської землі, а також привітати митрополита Никодима із високим саном та піднести святі молитви до древнього житомирського собору прибув архієпископ Городницький Олександр, який очолив завершення вечірнього богослужіння.

Після закінчення служби митрополит Никодим подякував духовенству та присутнім вірянам за молитви та вітання, а архієпископу Олександру в знак подяки та святительської уваги подарував архієрейську мантію.