У Хрестопоклонну Неділю митрополит Никодим звершив літургію у Свято-Хрестовоздвиженському кафедральному соборі м. Житомира.

20.03.2023

19 березня 2023 року, у Неділю третю Хрестопоклонну, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив Божественну літургію у Свято-Хрестовоздвиженському кафедральному соборі м. Житомира. Владиці співслужив секретар єпархії, архієрейський намісник собору протоієрей Сергій Грицаюк, клірики храму, духовенство гості із Володимир-Волинської єпархії.

Під час літургії були піднесені молитви про мир в Україні та припинення війни. Також молилися за упокій загиблих захисників України, та усіх православних християн.

У часі богослужіння була звершена священницька хіротонія диякона Владислава Старушика.

Наприкінці літургії Владика звернувся до вірян із словом проповіді, а також привітав священника Владислава з хіротонією.