Коростишів. Архієрейське богослужіння в день свята Введення у храм Богородиці

05.12.2022

4 грудня 2022 року, в день свята Введення в храм Пресвятої Богородиці, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим у співслужінні архієпископа Гурія (Кузьменко) та архієпископа Городницького Олександра звершили Божественну літургію у Свято-Благовіщенському соборі міста Коростишів.

Під час богослужіння були піднесені сугубі прохання та молитва за припинення війни та мир в Україні. Також, були виголошені заупокійні молитви за православних християн, воїнів та усіх тих, хто загинув під час війни в Україні.

Після завершення богослужіння Владика Никодим звернувся до усіх присутніх зі словами проповіді.

За заслуги перед Українською Православною Церквою архімандрит Яків (Шумов) був нагороджений орденом святого апостола Андрія Первозванного. Митрополит Никодим висловив щиру вдячність отцю Якову за будівництво храмів, собору в Коростишеві, активну участь у житті Житомирської єпархії, розвиток церковно-приходського життя.

Також Владика Никодим представив нового благочинного Коростишівського округу, настоятеля Свято-Ольгинського храму Житомира протоієрея Діонісія Грицаюка.